Jaro se blíží

9. března 2012 v 22:40 | MarijakKes |  Fotocancák 2013

Tak si myslím, že zimy už bylo dost, docela silné únorové mrazy začínají polevovat, ve městě sníh roztává rychle a tak jsem se vypravila zkontrolovat zahradu. Třeba už leze česnek nebo nějaká ta první kytička. Ale to jsem se přepočítala. Na kopečkách a stráních nad městem bylo sněhu ještě tolik, že jsem se na zahradu hlavní bránou vůbec nedostala. Brána byla obemknuta z obou stran tak vysokou vrstvou promrzlého sněhu, že se nedala otevřít. Nainvě jsem se domnívala se do ní opřu a sníh odhrnu.
Byla jsem tedy docela neúspěšná, alespoň jsem se prošla. Potkala jsem jednu veverku, třeba to byla ta, co nám na podzim pomáhala sklízet ořechy.


Už jsem nebyla dlouho nikde fotit a tak jsem se vydala alespoń do naší malinké ZOO. Už jsem tu fotila často, ale vždy mě něco zláká. Tentokrát jsem obdivovala ptači voliéru. Právě probíhaly námluvy a to už mi bylo jasné, že jaro není daleko.
Fotek moc nemám, protože jsem spíš točila. Filmeček o tom, jak se ptáčkům zapalují lejtka,o námluvách a aktu lásky i o žárlivosti a intrikách v ptačí voliéře.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji vám všem, že jste nelenili, mrkli na můj blog
a dokonce posíláte komentáře.
Budu se snažit návštěvu oplatit.
Přeji hezký den.