Valmez foto 2007

19. ledna 2013 v 19:15 | MarijaKes |  Účast v soutěžích
Město Valašské Meziříčí vyhlásilo 1. ročník fotosoutěže s podtitulem "Žijeme ve Vakmezu". Jelikož jsem se rok předtím zúčastnila soutěže časopisu PPK (Počítač pro každého) a Chips a podařilo se mi ze stovek účastníků a tisíce fotek získat 3. místo, dostala jsem odvahu zkusit to i v této soutěži.
Zasílané fotografie se objevovaly na webu města a zaregistrovala jsem, že tu není žádné hodnocení, kde si soutěžící a jejich přáteké dávají body a hodnotí se. To je fajn. Fotky bude hodnotit porota.
Ve fotosoutěži PPK se vystavené fotografie hodnotili a přihlášení členové mohli psát i komentáře. Hodnotilo se hvězdičkami a platilo pravidlo čím více hvězdiček, tím lépe.
Nedovedete si představit, jak se tam lidi napadali, jak si schválně dávali špatná hodnocení, protože hvězdičkování bylo anonymní. A tak to byl boj o tom, kdo má více přátel a kdo jak umí ošulit to, že body může dát každý jen jednou za den. Prostě nechutné a tak jsem tam ani radši moc nechodila. Jen jsem sledovala přibývající fotky. V soutěži Valmezfoto nic takového nehrozilo, proto jsem soutěž obeslala třemi fotkami opravdu ze života.

Sobotní odpoledne


Všední den


Účastníků nebylo tolik, ale fotky byly docela dobré.
Po uzávěrce soutěže můj syn obdržel e-mail s pozváním na vernisáž všech fotografií. Já jsem nedostala nic. Domnívali jsme se tedy, že Michal zvítězil a měl z toho moc velkou radost. Jenže ouha. Jen pár dní před vernisáží zvoní telefon a oznámí mi, že jsem se umístila a zda mohu potvrdit svou účast. Nevěděla jsem, jak to mám synovi říci. Už se moc těšil. Ale zase tajit jsem mu to nechtěla. Když jsem mu to řekla, byl zklamaný, ale přál mi to a na vernisáž mě doprovodil.
3. místo získala fotka "Sobotní odpoledne"
Jestli bdudou soutěže i další rok, určitě se zúčastníme.

Cenou byla fleška, nějaké drobnosti se zankem města a kniha starých fotografií.
Pozdrav z Valašského Meziříčí


Soutěž byla pořádána v rámci oslav Dny města a vernisáž spojena s výstavou vzácnými městskými dokumenty.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji vám všem, že jste nelenili, mrkli na můj blog
a dokonce posíláte komentáře.
Budu se snažit návštěvu oplatit.
Přeji hezký den.