Valmez foto 2008

18. ledna 2013 v 21:15 | MarijaKes |  Účast v soutěžích
I druhý ročník fotografické soutěže Valmez foto 2008 - "Žijeme ve Valmezu" se nesl v duchu života ve městě. Já jsem obeslala soutěž dvěma fotkami z rybníčku v místní části Podlesí. Je to chovný rybník, není ke koupání, ale je cílem procházek s pejsky, kočárky a jen tak si poklábosit s přáteli u pivka v restauraci s venkovním posezením. Je tu dětský koutek s pískovištěm různými dopravními prostředky, houpačky, skluzavka.
Třetí fotka je z výstavy patchworku.

Já pracuju


V Podlesí berou

Patchwork


Fotografií se sešlo dost a dobrých. Tak trochu každý doufá, že ta jeho fotka vyhraje. Já fandím i synově fotce, ale sobecky si přeji získat lepší místo, než loni. osobně se mi líbí fotka rybáře. Byla to velká náhoda. Šli jsem tenkrát do Podlesí na koníčky. Konalo se mezinárodní klání formanských koní. Bývá to zajímavé. Kolem rybníčku jsme procházeli zrovna, když měl rybář rybku na háčku. Tak honem podběrák....Byla to rychlovka, tedy jak vylovení, tak jsem musela rychle mířit. Tak tuhle fotku bych typovala na nějaké umístění.

Dostali jsem pozvánku na vernisáž a už u vchodu jsme se dověděli, že jsme se neumístili. Ani já, ani syn. Ale za pár dní vyšla synova fotka na titulní stránce novin. To je ona.

Folklór


Tak snad příště. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji vám všem, že jste nelenili, mrkli na můj blog
a dokonce posíláte komentáře.
Budu se snažit návštěvu oplatit.
Přeji hezký den.