Projekt 365 - 130. den

10. května 2013 v 21:14 | MarijaKes |  květen 2013
130. den - pátek 10. května 2013

Na houpačce

Ráno jsem umyla poslední okno, ale stejně jsem to asi nemusela dělat, protože i v šestém patře je všude hromady pylu. No nevadí, zase vidím chvíli ven. :-D Když se tak zamyslím nad projektem 365, pro jednoho člověka je to docela fuška, ale dá se to zvládnout. Když píšu zvládnout, tak jsem stejně na pochybách a to hlavně kvůli kvalitě fotek. Prostě za každou cenu sem něco dát. A to je takový negativní rys projektu. Cvak a blog se plní. Třeba ta kočka včera se mi vůbec nelíbí. V reálu byla hezčí. Fotka je viditelně nekvalitní.
Dnešní fotka se mi líbí o trochu více. Ale ruce mi svazoval fakt, že jsem nechtěla. aby vnučka byla k poznání a vystavování na blogu. Tady se to trochu povedlo. Je tam jakýsi pohyb, hra. Fotila jsem ji při hře s jinými dětmi a líbilo se mi, jak jí na houpačce vlály vlasy. Tahle fotka je jediná, kdy se otočila a proto může ven. :) 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 VendyW VendyW | 11. května 2013 v 8:00 | Reagovat

Náhodou je pěkná, je moc zachycené otočení hlavy a vlasy v pohybu :-). Jo je to fakt že člověk jde vyfotit alespoň jednu věc a je pravda že si vybereš co ten den charakterizovalo ale dá to práci...

2 deeres deeres | 11. května 2013 v 19:39 | Reagovat

Fotka je parádní a líbí se mně, jak ten pohyb umocňuje fakt, že není barevná.

3 Vendy Vendy | Web | 22. července 2013 v 0:10 | Reagovat

Ono se psalo, že fotky nemusí být dokonalé, že jde hlavně o zachycení okamžiku. Jestli je to dokonalé zachycení okamžiku, ber jako bonus.
Osobně obdivuji všechny lidi, co se do 365-ky pustí a dotáhnou ji do konce, navíc v tom ještě pokračují další roky. Ale myslím, že má význam, opravdu, třeba za deset let se nestačíme divit, co jsme dělali, co jsme fotili, kde jsme byli a co jsme viděli.
Těžší to asi mají lidi, co bydlí na vesnici a jejichž život je dost stereotypní - z práce do práce, všechno stejné... nějaké akce nebo vzrůša pomálu. Ale i to se dá zvládnout.
Dnešní tvoje fotka se mi líbí, zachyceno v pohybu. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji vám všem, že jste nelenili, mrkli na můj blog
a dokonce posíláte komentáře.
Budu se snažit návštěvu oplatit.
Přeji hezký den.