Projekt 365 - 190. den

11. července 2013 v 9:13 | MarijaKes |  Červenec 2013
190. den - úterý 9. července 2013

Přírodní fraktál

Jsem docela namakaná. Zlikvidovala jsem hrášek a upravila záhon, postavila jsem oporu pro okurky, posbírala zbytek rybízu, nasbírala maliny a zbytek jahod na syrup. Odpoledne jsem upekla koláč, nachystala jsem si rybíz na falešné brusinky atd atd.
Pár fotek ze zahrady přidám do galerie. Na to, abych zatloukla 2 metrové kůly do země jsem si musela vzít dvoják. Máchat jednou rukou sekerou nad hlavou a druhou držet ten kůl nebylo pro mne jaksi to pravé ořechové. Dvoják pomohl mé malé postavě dostat se do vyšších poloh. Ale i tak to moc pohodlné nebylo. Manžel se na mne vykašlal. Nemluvím s ním. :-D
I to natahování sítě pro jednoho byla docela zabíračka. Než jsem se z toho vymotala a při tom nepoškodila sazenice, dalo mi to dost práce, ale zvládla jsem to. No teda zvládla, ulomila jsem jeden už vykukující mečík při přemísťování dvojáku. Ale naštěstí jiný úraz nebyl. Stačilo, že jsem se, nevím jak, klepla špiškou zahradnických nůžek do čela při likvidaci hrášku. Ale naštěstí to moc nekrvácelo, kůže nebyla proražená hluboko a stačila náplastička. Horší to nylo kdysi, když jsem si málem ustřihla prst nůžkama na větve. :) Fotky ze zahrádky přidám do galerie - zahrada, v projektu by se to docela utopilo.

Tak nyní takovou uklidňující fotečku. Ta zelenožlutá se mi líbí a květ kopru opravdu tvoří dokonalý přírodní fraktál. 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji vám všem, že jste nelenili, mrkli na můj blog
a dokonce posíláte komentáře.
Budu se snažit návštěvu oplatit.
Přeji hezký den.