Komentovat lze pouze články roku 2020.

Zadání - začátek X konec

6. srpna 2013 v 22:39 | MarijaKes |  Projekt "Kontrasty"
Dalším vyhlášeným zadáním fotografického klubu v projektu "Kontrasty" je "Začátek X konec" . Na jedné fotografii máme vyjádřit oba tyto protiklady. Já jsem poslala tentokrát jen 2 fotografie.
První fotografii jsem upravila potlačením sytosti barev. Nevím, zda jsem udělala dobře, ale mně se tato úprava zde líbí. :) přijde mi to celé jemnější.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 VendyW VendyW | E-mail | Web | 7. srpna 2013 v 8:32

Já zase mám takovou brutalitku a debil jsem to poslala naprosto blbě....neudělala jsem to jako koláž ale každé zvlášť. Vůbec mi to nenapadlo....tedy a pěkně jsem pohořela s tou magnoliovou fotkou. To je tedy debakl na entou. No v malém rozměru to působí opravdu trochu chaoticky, jenže jak nafotit na stromě obaleném květy jen pár aby to nerušilo? Měla jsem asi poslat raději jinou dokonce jsem se mezi ní a tou magnolií rozmýšlela. No jo holt takovej je život.

2 MarijaKes MarijaKes | E-mail | Web | 7. srpna 2013 v 14:02

Z magnoliové fotky si nic nedělej. Není to debakl. Fotka je moc hezká a opravdu se mi líbí víc než ta druhá mazanice. Všimla jsem si totiž, že mladí mají úplně jiný vkus a na fotky se dívají prostě jinýma očima. Já jsem také měla spoustu jiných fotek, ale hned jsem si řekla, že to tam bude samá kytička, tak schválně vyberu něco jiného. V originální velikosti fotka vypadá úplně jinak a všichni na mně řvali, že je to jedno jestli se to zvětší, že oni by si to stejně nezvětšili. jde o to, že na malé fotce se tako skryje mnoho chyb, hlavně neostrostí. Ta moje fotka navíc nebyla vůbec nějak aranžovaná, byla jsem na procházce s vnukem a ty holčičky tam s těma kůzlátkama byly. Ta kůzlátka se trkala a tak tam nešlo o ty holčičky, ale o dovádění těch kůzlátek. Schválně jsem to nedala na střed a tak některé hodnotíci psaly, že je tam moc místa v levo.Já tu fotku neobhajuju, to ne, beru fakt seriozní hodnocení, ale ..... A že jsem měla dojem, že je to soutěž oblíbenosti kamarádek, to mi nikdo nevymluví. Během krátké chvíle měla druhá fotka strašně moc hlasů a tak jsem si řekla, no počkej, já mám taky kamarády. Já dobře vím, že se to nedělá. také vím, že jsou automaty, které dokážou obejít IP adresu nebo spíše měnit IP adresu a tak může jeden člověk hlasovat do aleluja sám. Já jsem kamarádům psala, že mohou nechat i komentář. a to byla ta chyba.  Také jsem se přiznala a stopla to. Ale když se podívám na bodíky té mé duelistky, tak jich má také více než je členů. Tak mi neříkej, že ona nepsala svým kamarádkám. To bylo jasné hned na začátku. Tak já už to beru prostě jako zábavu a o nic nejde. Vybrat jednu fotku je vždy moc těžké. :-)

3 Frypat Frypat | E-mail | Web | 7. srpna 2013 v 19:37

První fotka je skvělá ;-)  :-)
Ale i ta druhá vyjadřuje přesně to zadání :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama
Děkuji vám všem, že jste nelenili, mrkli na můj blog
a dokonce posíláte komentáře.
Budu se snažit návštěvu oplatit.
Přeji hezký den.