Projekt 365 - 301. den

29. října 2013 v 19:39 | MarijaKes |  Říjen 2013
301. den - pondělí 28. října 2013

Pořádnej fukejř

V tento sváteční den jsem odpočívala po výletě, jen jsem dopoledne zajela s maminkou na hřbitov. Cestou na autobus jsem vyfotila vyvrácené betonové sloupky. Už tu leží docela dlouho a asi ještě dlouho budou. To musel být pořádný fukejř, když tohle dokázal. Sloupky jsou ve stejném stavu po obou stranách vjezdu do zadní části nemocnice k márnici. Ve městě je dost poškozených veřejných prostor a náš pan starosta tvrdí, že nikde nevidí problém. Já ho ale vidím docela zřetelně v několika nonstop barech.
Občané mají upozorňovat na vandalství a když něco takového uvidí, mají zavolat "měšťáky" Nedávno jsem byla svědkem, jak ožralý mladík vší silou kopal do boční části autobusové zastávky s cílem prokopnout plexisklo. Jak odolávalo stupňovala se mladíkova agrese. Tři další přiožralí se mu v tom snažili bránit, když jsme se se synem k zasávce blížili. Mladík se ke mně nahnul a něco zahučel. Řeknu vám, že jsem se docela bála. A ve vlastním zájmu, v zájmu mé a synovy bezpečnosti, jsem se raději dívala jinam. Vytáhnout telefon a zavolat měšťáky jsem neměla vůbec odvahu.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jarmila* Jarmila* | Web | 29. října 2013 v 21:02 | Reagovat

Ještě, že u nás na vesnici tohle jednání nehrozí. Většina poněkud upravených spoluobčanů se vrávoravě odebere domů vyspat opici.
Horší je to po diskotéce, to pak odnesou dopravní značky. :-(

2 duchlana duchlana | 30. října 2013 v 12:06 | Reagovat

Které hovado to udělalo....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji vám všem, že jste nelenili, mrkli na můj blog
a dokonce posíláte komentáře.
Budu se snažit návštěvu oplatit.
Přeji hezký den.